Leichhardt

2017 Iron Cove Masters Regatta

Date: Sun 30th April, 2017
Venue: Iron Cove [LEICH]
Regatta Results
RESULTS BY RACE #
Browse All Results
RESULTS BY CLUB
RESULTS BY ATHLETE

Last Names:   All Athletes
[A-D][E-H][I-L][M-P][Q-T][U-Z]

Name Search:
RESULTS BY EVENT
Filter Event List:
Gender:
Seats:
Boat:
Select Event:
#Code 
1Para 1x-
2MMC 1x5
3WME 4x4
4MMF-K 2-6
5WMA-C 4-3
6MMD-E 8+6
7WMD 1x3
8MMA-B 2x3
9WMF-K 8+2
10MMD 4x4
11WMD-E 2-6
12MME 2x4
13WMC 2x3
14MMA-C 8+1
15WMF-K 1x3
16MMF-K 4x10
17WMA-B 4x2
18Para 2x-
19Mix 2x11
20WMC 1x2
21MME 1x10
22WMD-E 8+7
23MMD 2x7
24WMF-K 2-2
25MMF-K 4-7
26WMA-B 2x3
27MMA-C 2-4
28WMD 4x6
29MMA-B 1x5
30WME 2x5
31MMD-E 4-7
32WMA-C 8+4
33MMF-K 2x14
34WMF-K 4x4
35MMC 4x1
36Mix 4x2
37MMD 1x3
38WME 1x2
39MMA-C 4-2
40WMD 2x4
41MMF-K 8+10
42WMF-K 4-3
43MME 4x4
44WMC 4x2
45MMA-B 4x4
46WMA-B 1x4
47MMC 2x-
48WMD-E 4-4
49MMD-E 2-7
50WMF-K 2x6
51MMF-K 1x11
52WMA-C 2-1
53Mix 8+5
 
Options:    Show    
Sunday 30th April, 2017

Race 1Final: Men's C Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
LEICHHARDT
[D]
4       3:38.33  0.00
2nd
SYDNEY WOMENS MLC
[D]
3       3:40.91 2.58+2.58
3rd
BALMAIN
[C]
5       3:48.16 7.25+9.83
4th
DRUMMOYNE 1
[D]
6       3:57.30 9.14+18.97
 
DRUMMOYNE 2
[D]
2  SCRATCHED
Race 2Final: Women's E Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
MOSMAN COMPOSITE
[E]
4       3:28.00  0.00
2nd
DRUMMOYNE COMPOSITE
[E]
3       3:33.14 5.14+5.14
3rd
LEICHHARDT/SYDNEY
[E]
5       3:47.12 13.98+19.12
4th
NORTH SHORE
[E]
2       3:58.74 11.62+30.74
Race 3Final: Men's F-K Pair
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
LEICHHARDT/NORTH SHORE
[K]
1       4:54.71  0.00
2nd
LEICHHARDT
[G]
4       4:59.38 4.67+4.67
3rd
NORTH SHORE
[I]
2       5:06.00 6.62+11.29
4th
ST GEORGE
[H]
3       5:07.25 1.25+12.54
5th
UNIVERSITY OF NSW
[F]
6       5:14.13 6.88+19.42
6th
SYDNEY WOMENS MLC
[G]
5       5:26.57 12.44+31.86
Race 4Final: Womens A-C Coxless Four
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE
[C]
3       3:17.17  0.00
2nd
LEICHHARDT
[C]
4       3:24.87 7.70+7.70
3rd
MOSMAN
[B]
5       3:35.56 10.69+18.39
Race 5Final: Men's D-E Eight
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
DRUMMOYNE
[E]
3       3:00.31  0.00
2nd
NORTH SHORE 2
[E]
4       3:03.15 2.84+2.84
3rd
UNIVERSITY OF NSW COMPOSITE
[E]
1       3:10.41 7.26+10.10
4th
LEICHHARDT
[E]
5       3:17.97 7.56+17.66
5th
NORTH SHORE 1
[E]
6       3:18.66 0.69+18.35
 
NORTH SHORE 3
[F]
2  SCRATCHED
Race 6Final: Women's D Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
BALMAIN
[D]
3       4:31.25  0.00
 
SYDNEY WOMENS MLC
[D]
4  SCRATCHED
 
MOSMAN
[D]
5  DID NOT START
Race 7Final: Men's A-B Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
LEICHHARDT
[A]
4       3:21.72  0.00
2nd
BALMAIN 1
[A]
5       3:32.81 11.09+11.09
3rd
BALMAIN 2
[B]
3       3:48.56 15.75+26.84
Race 8Final: Women's F-K Eight
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE
[G]
3       3:44.07  0.00
2nd
SYDNEY WOMENS MLC/SYDNEY
[F]
4       4:09.80 25.73+25.73
Race 9Final: Men's D Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE 1
[D]
2       2:58.48  0.00
2nd
LEICHHARDT
[E]
5       3:03.56 5.08+5.08
3rd
ST GEORGE 2
[E]
4       3:18.70 15.14+20.22
 
DRUMMOYNE
[D]
3           
Race 10Final: Women's D Pair
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE 1
[E]
1       3:32.91  0.00
2nd
NORTH SHORE 2
[E]
2       3:39.53 6.62+6.62
3rd
NORTH SHORE 4
[D]
5       3:46.37 6.84+13.46
4th
LEICHHARDT
[D]
4       3:47.00 0.63+14.09
5th
SYDNEY WOMENS MLC
[D]
6       3:57.32 10.32+24.41
6th
NORTH SHORE 3
[E]
3       4:00.35 3.03+27.44
Race 11Final: Men's E Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY WOMENS MLC 1
[E]
4       3:12.25  0.00
2nd
SYDNEY/DRUMMOYNE
[E]
5       3:19.20 6.95+6.95
3rd
SYDNEY WOMENS MLC 2
[F]
3       3:22.75 3.55+10.50
4th
LEICHHARDT
[E]
2       3:33.30 10.55+21.05
Race 12Final: Women's C Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE
[C]
3       3:25.19  0.00
2nd
LEICHHARDT 1
[C]
5       3:37.39 12.20+12.20
3rd
LEICHHARDT 2
[C]
4       4:08.31 30.92+43.12
Race 13Final: Women's F-K Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY
[G]
2       4:26.33  0.00
2nd
ST GEORGE
[F]
4       4:30.63 4.30+4.30
3rd
LAKE MACQUARIE
[H]
3       4:57.01 26.38+30.68
Race 14Division 1: Men's F-K Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
UNIVERSITY OF NSW
[F]
5       3:26.22  0.00
2nd
LEICHHARDT
[G]
3       3:28.99 2.77+2.77
3rd
SYDNEY WOMENS MLC
[G]
2       3:38.00 9.01+11.78
4th
SYDNEY WOMENS MLC/SYDNEY
[F]
6       3:44.25 6.25+18.03
5th
LEICHHARDT
[G]
1       3:46.89 2.64+20.67
6th
NORTH SHORE 1
[F]
4       3:48.42 1.53+22.20
Race 15Division 2: Men's F-K Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
CANBERRA COMPOSITE
[K]
2       3:25.43  0.00
2nd
ST GEORGE
[I]
3       3:30.59 5.16+5.16
3rd
NORTH SHORE 2
[H]
4       3:33.31 2.72+7.88
4th
ST GEORGE/NORTH SHORE
[H]
5       3:41.59 8.28+16.16
Race 16Final: Women's A-B Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY/LEICHHARDT
[B]
4       3:13.85  0.00
2nd
MOSMAN
[B]
3       3:19.91 6.06+6.06
Race 17Division 1: Mixed Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
GLEBE
[C]
5       3:24.72  0.00
2nd
LEICHHARDT 2
[B]
6       3:26.13 1.41+1.41
3rd
SYDNEY WOMENS MLC 1
[D]
2       3:28.82 2.69+4.10
4th
LEICHHARDT 1
[C]
4       3:28.89 0.07+4.17
5th
DRUMMOYNE/LAKE MACQUARIE
[C]
3       3:53.96 25.07+29.24
Race 18Division 2: Mixed Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY WOMENS MLC 2
[E]
6       4:11.50  0.00
2nd
UNIVERSITY OF NSW
[F]
4       4:19.07 7.57+7.57
3rd
SYDNEY
[E]
1       4:22.98 3.91+11.48
4th
NORTH SHORE
[H]
2       4:32.76 9.78+21.26
5th
LAKE MACQUARIE/MANNING RIVER
[H]
3       4:40.31 7.55+28.81
 
SYDNEY WOMENS MLC 3
[E]
5           
Race 19Final: Women's C Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE
[C]
3       3:39.84  0.00
 
NORTH SHORE
[C]
4  SCRATCHED
Race 20Division 1: Men's E Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE 1
[E]
2       3:31.31  0.00
2nd
NEWINGTON MASTERS
[E]
5       3:31.99 0.68+0.68
3rd
ST GEORGE 2
[E]
4       3:39.23 7.24+7.92
4th
LEICHHARDT 1
[E]
3       3:44.49 5.26+13.18
5th
BALMAIN 2
[E]
6       4:05.49 21.00+34.18
Race 21Division 2: Men's E Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE
[E]
5       3:40.51  0.00
2nd
BALMAIN 1
[E]
3       3:47.52 7.01+7.01
3rd
SYDNEY WOMENS MLC
[F]
6       3:50.20 2.68+9.69
4th
ST GEORGE 3
[F]
2       3:54.33 4.13+13.82
5th
LEICHHARDT 2
[E]
4       4:08.52 14.19+28.01
Race 22Division: Women's D-E Eight
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE 1
[D]
5       3:09.11  0.00
2nd
UTS COMPOSITE
[D]
4       3:11.40 2.29+2.29
3rd
NORTH SHORE 2
[D]
3       3:27.45 16.05+18.34
4th
SYDNEY/LEICHHARDT
[F]
1       3:27.90 0.45+18.79
5th
BALMAIN
[D]
6       3:39.45 11.55+30.34
6th
SYDNEY WOMENS MLC
[E]
2       3:48.22 8.77+39.11
7th
NORTH SHORE 3
[D]
7       3:50.27 2.05+41.16
Race 23Division 1: Men's D Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE 2
[D]
2       3:17.97  0.00
2nd
DRUMMOYNE
[D]
3       3:30.43 12.46+12.46
3rd
BALMAIN
[D]
4       3:37.96 7.53+19.99
4th
LEICHHARDT
[D]
5       3:53.05 15.09+35.08
Race 24Division 2: Men's D Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
MOSMAN
[D]
5       3:13.40  0.00
2nd
ST GEORGE 1
[D]
4       3:21.83 8.43+8.43
3rd
SYDNEY/DRUMMOYNE
[E]
3       3:28.13 6.30+14.73
Race 25Final: Women's F-K Pair
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE
[G]
3       4:11.46  0.00
2nd
UNIVERSITY OF NSW
[F]
4       4:23.64 12.18+12.18
Race 26Division 1: Men's F-K Coxless Four
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
UNIVERSITY NSW/MACQUARIE UNI
[F]
3       3:24.50  0.00
2nd
LEICHHARDT
[F]
5       3:37.74 13.24+13.24
3rd
NORTH SHORE
[F]
4       3:38.74 1.00+14.24
Race 27Division 2: Men's F-K Coxless Four
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
LEICHHARDT
[G]
5       3:25.37  0.00
2nd
ST GEORGE/NORTH SHORE 1
[H]
2       3:43.46 18.09+18.09
3rd
ST GEORGE COMPOSITE 2
[H]
3       3:50.15 6.69+24.78
4th
SYDNEY WOMENS MLC
[G]
4       4:07.52 17.37+42.15
Race 28Final: Women's A-B Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
LEICHHARDT
[B]
3       3:32.43  0.00
2nd
SYDNEY
[B]
4           
3rd
MOSMAN
[A]
5           
Race 29Final: Men's A-C Pair
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY
[C]
3       3:20.44  0.00
2nd
LEICHHARDT 3
[C]
2       3:41.36 20.92+20.92
3rd
LEICHHARDT 1
[B]
5       3:42.54 1.18+22.10
NJ
LEICHHARDT 2
[B]
4       3:46.07 NOT JUDGED
Race 30Final: Women's D Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE COMPOSITE
[D]
2       3:22.28  0.00
2nd
MOSMAN
[D]
5       3:29.28 7.00+7.00
3rd
GLEBE/SYDNEY
[D]
1       4:07.28 38.00+45.00
4th
LEICHHARDT 1
[D]
4       4:11.95 4.67+49.67
 
NORTH SHORE
[D]
3  SCRATCHED
 
LEICHHARDT 2
[D]
6  SCRATCHED
Race 31Final: Men's A-B Single Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
MOSMAN
[B]
5       3:22.40  0.00
2nd
LEICHHARDT 1
[B]
4       3:38.19 15.79+15.79
3rd
LEICHHARDT 3
[A]
6       3:44.27 6.08+21.87
4th
GLEBE
[B]
3       3:44.92 0.65+22.52
5th
LEICHHARDT 2
[B]
2       4:11.85 26.93+49.45
Race 32Final: Women's E Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE 1
[E]
3       4:02.53  0.00
2nd
SYDNEY WOMENS MLC 1
[E]
4       4:27.03 24.50+24.50
3rd
SYDNEY WOMENS MLC 2
[E]
2       4:31.75 4.72+29.22
4th
NORTH SHORE
[E]
5       5:24.72 52.97+1:22.19
 
ST GEORGE 2
[F]
6  SCRATCHED
Race 33Division 1: Mens D-E Coxless Four
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
ST GEORGE 1
[D]
4       3:24.28  0.00
2nd
LEICHHARDT
[D]
3       3:31.73 7.45+7.45
 
NORTH SHORE 2
[D]
5           
Race 34Division 2: Mens D-E Coxless Four
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
UNIVERSITY OF NSW
[E]
4       3:24.28  0.00
2nd
NORTH SHORE 1
[E]
3       3:30.27 5.99+5.99
3rd
MOSMAN
[E]
5       3:37.83 7.56+13.55
4th
ST GEORGE 2
[E]
2       3:42.14 4.31+17.86
Race 35Final: Women's A-C Eight
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
LEICHHARDT
[C]
4       3:15.44  0.00
2nd
NORTH SHORE 1
[C]
3       3:18.37 2.93+2.93
3rd
MOSMAN
[B]
5       3:32.78 14.41+17.34
4th
NORTH SHORE 2
[E]
2       3:36.66 3.88+21.22
Race 36Division 1: Men's F-K Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY
[F]
2       3:25.19  0.00
2nd
SYDNEY WOMENS MLC 1
[F]
3       3:26.83 1.64+1.64
3rd
LEICHHARDT 1
[F]
5       3:41.89 15.06+16.70
4th
UNIVERSITY OF NSW
[F]
4       3:48.83 6.94+23.64
Race 37Division 2: Men's F-K Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
NORTH SHORE 2
[G]
5       3:56.32  0.00
2nd
LEICHHARDT 2
[G]
2       4:34.24 37.92+37.92
3rd
LEICHHARDT 3
[G]
3       4:43.24 9.00+46.92
4th
SYDNEY WOMENS MLC 2
[G]
4       4:59.09 15.85+1:02.77
Race 38Division 3: Men's F-K Double Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
CANBERRA/NORTH SHORE
[K]
2       4:54.88  0.00
2nd
DRUMMOYNE/MANNING RIVER
[H]
5       4:58.64 3.76+3.76
3rd
ST GEORGE 2
[H]
6       5:01.13 2.49+6.25
4th
NORTH SHORE 1
[I]
4       5:11.93 10.80+17.05
5th
ST GEORGE 1
[I]
3       5:32.62 20.69+37.74
 
LEICHHARDT
[H]
1  SCRATCHED
Race 39Final: Women's F-K Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
SYDNEY
[G]
2       3:41.78  0.00
2nd
LEICHHARDT/SYDNEY
[F]
4       3:57.11 15.33+15.33
3rd
NORTH SHORE
[G]
3       4:07.14 10.03+25.36
4th
SYDNEY WOMENS MLC
[F]
5       4:12.46 5.32+30.68
Race 40Final: Mixed Quad Scull
PlaceCrewLane   1000MMargins
1st
MOSMAN
[D]
3       3:30.62  0.00
2nd
LEICHHARDT
[D]
4       3:51.18 20.56+20.56
Race 41Final: Men's D Single Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
SYDNEY WOMENS MLC
[D]
4       3:33.60  0.00
2nd
ST GEORGE
[D]
3       3:36.93 3.33+3.33
3rd
DRUMMOYNE
[D]
5       3:44.69 7.76+11.09
Race 42Final: Women's E Single Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
SYDNEY WOMENS MLC 1
[E]
3       4:28.96  0.00
 
SYDNEY WOMENS MLC 2
[F]
4  SCRATCHED
Race 43Final: Mens A-C Coxless Four
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
LEICHHARDT 1
[B]
3       3:23.98  0.00
2nd
LEICHHARDT 2
[B]
4       3:24.91 0.93+0.93
Race 44Final: Women's D Double Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
MOSMAN
[D]
2       3:50.30  0.00
2nd
SYDNEY WOMENS MLC
[D]
4       3:57.65 7.35+7.35
3rd
BALMAIN
[D]
5       4:15.45 17.80+25.15
4th
LEICHHARDT
[D]
3       4:41.08 25.63+50.78
Race 45Division 1: Men's F-K Eight
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
LEICHHARDT 1
[F]
3       3:10.44  0.00
2nd
UNIVERSITY OF NSW COMPOSITE
[F]
4       3:18.31 7.87+7.87
3rd
DRUMMOYNE
[F]
2       3:19.27 0.96+8.83
4th
NORTH SHORE 1
[F]
5       3:28.48 9.21+18.04
5th
LEICHHARDT 2
[F]
6       3:34.65 6.17+24.21
6th
LEICHHARDT 3
[F]
1       3:45.99 11.34+35.55
Race 46Division 2: Men's F-K Eight
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
NORTH SHORE 2
[H]
3       3:24.74  0.00
2nd
ST GEORGE COMPOSITE
[H]
2       3:38.23 13.49+13.49
3rd
SYDNEY WOMENS MLC/LEICHHARDT
[G]
4       3:48.13 9.90+23.39
 
LEICHHARDT 4
[G]
5  SCRATCHED
Race 47Final: Women's F-K Coxless Four
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
NORTH SHORE/DRUMMOYNE
[G]
3       3:54.60  0.00
2nd
UNIVERSITY OF NSW
[F]
5       4:18.90 24.30+24.30
3rd
SYDNEY WOMENS MLC
[F]
4       4:38.90 20.00+44.30
Race 48Final: Men's E Quad Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
SYDNEY WOMENS MLC
[E]
3       3:14.69  0.00
2nd
ST GEORGE
[E]
2       3:24.08 9.39+9.39
3rd
MOSMAN
[E]
4       3:29.08 5.00+14.39
4th
BALMAIN
[E]
5       3:33.64 4.56+18.95
Race 49Final: Women's C Quad Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
ST GEORGE COMPOSITE
[D]
3       3:21.03  0.00
2nd
LEICHHARDT
[C]
4       3:31.63 10.60+10.60
Race 50Final: Men's A-B Quad Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
LEICHHARDT 1
[A]
5       3:13.40  0.00
2nd
BALMAIN
[B]
3       3:29.05 15.65+15.65
 
LEICHHARDT 2
[B]
2  SCRATCHED
 
LEICHHARDT 3
[B]
4           
Race 51Final: Women A-B Single Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
LEICHHARDT
[B]
3       3:53.19  0.00
2nd
MOSMAN
[A]
4       3:58.59 5.40+5.40
3rd
GLEBE
[B]
2       4:05.56 6.97+12.37
4th
LAKE MACQUARIE
[A]
5       4:43.40 37.84+50.21
Race 52Final: Women's D-E Coxless Four
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
NORTH SHORE 1
[D]
5       3:34.16  0.00
2nd
NORTH SHORE 2
[D]
4       3:41.61 7.45+7.45
3rd
NORTH SHORE 3
[E]
2       4:01.70 20.09+27.54
4th
SYDNEY WOMENS MLC
[E]
3       4:05.89 4.19+31.73
Race 53Division 1: Men's D-E Pair
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
UNIVERSITY OF NSW
[E]
2       NTT  
2nd
NORTH SHORE 2
[E]
3         6.41+6.41
3rd
LEICHHARDT
[D]
5         6.90+13.31
 
MOSMAN
[D]
4  SCRATCHED
Race 54Division 2: Men's D-E Pair
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
ST GEORGE
[E]
4       3:38.79  0.00
2nd
NORTH SHORE 1
[E]
3       3:55.06 16.27+16.27
3rd
NORTH SHORE 3
[E]
5       3:56.32 1.26+17.53
Race 55Final: Women's F-K Double Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
SYDNEY 2
[H]
1       4:09.51  0.00
2nd
SYDNEY 1
[F]
6       4:14.99 5.48+5.48
3rd
NORTH SHORE
[G]
2       4:17.45 2.46+7.94
4th
UNIVERSITY OF NSW
[F]
4       4:43.40 25.95+33.89
5th
SYDNEY WOMENS MLC
[F]
5       4:57.11 13.71+47.60
 
ST GEORGE
[F]
3  SCRATCHED
Race 56Division 1: Men's F-K Single Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
DRUMMOYNE
[G]
1       3:47.50  0.00
2nd
SYDNEY WOMENS MLC 1
[F]
4       4:01.76 14.26+14.26
3rd
SYDNEY WOMENS MLC 3
[G]
3       4:13.95 12.19+26.45
4th
ST GEORGE 3
[F]
6       4:18.80 4.85+31.30
5th
SYDNEY WOMENS MLC 2
[F]
5       4:26.16 7.36+38.66
6th
SYDNEY WOMENS MLC 4
[G]
2       4:47.89 21.73+1:00.39
Race 57Division 2: Men's F-K Single Scull
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
OLD IGNATIANS
[H]
4       4:04.32  0.00
2nd
MANNING RIVER
[I]
2           
3rd
SYDNEY WOMENS MLC 5
[H]
6           
 
ST GEORGE 2
[H]
3  SCRATCHED
 
LEICHHARDT
[H]
5           
Race 58Final: Mixed Eight
PlaceCrewLane   900MMargins
1st
LEICHHARDT
[C]
6       3:26.41  0.00
2nd
NORTH SHORE 2
[E]
4       3:36.92 10.51+10.51
3rd
BALMAIN
[F]
3       3:49.10 12.18+22.69
4th
NORTH SHORE 1
[H]
2       3:56.12 7.02+29.71
NJ
LEICHHARDT COMPOSITE
[D]
5       3:31.80 NOT JUDGED
Croker OarsResults brought to you by Croker Oars